| BiaBybbyBia a întrebat:

Va roooog! Ajutor! E un baiat care a a fost la mn la sc si acum nu mai e. In fine...problema e ste ca mie imi placea de el si lui crdd ca ii placea putin de mn. Mi-a trimis poza cu **** lui si imi spunea ca vrea acelasi lucru si de la mine. Dar eu I.am trimis poze cu mn in lenjerie intima. Intr-o seara m-am certat cu mama ca m-a prins cu fostul iubit cu care nu imi da voie si mi.a confiscat telefonul. Si fix in seara aia a trimis fostul meu coleg mesaje mai indecente. Pe moment mama s.a dat drept mine, pe urma a inceput si I.a spus ca nu eram eu si ca e un fraier el(samd lucruri pe care ke spun parintii). Aseara baiatul asta a facut un grup cu mn, prietena mea cea mai buna si fostul ei si le.a trimis. Eu ce fac acum, ca nu mai am pozele cu el dezbracat dar el le are pe alea cu mine si imI spune ca daca vrea poate sa le trimita la toata lista. Ce fac? Ii dau report account pe Fb? Haideti va rog din suflet, ajutati.ma. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Anemona2020 a răspuns:

Nu te placea de loc daca facea asa si vroia doar sex si sa isi bata joc de tine da da i asa dar mai bine vorbeste cu mama ta.

| BiaBybbyBia explică (pentru Anemona2020):

Dar daca e el nu s-a gandit ca si eu pot pastra pozele alea cu el? Ce are de face din astea?

| Anemona2020 a răspuns (pentru BiaBybbyBia):

Sincer nu pot sti ce e in mintea acelui idiot...dar si daca ai mai fi avut pozele si il amenintai ca le publici la el nu era asa o mare problema deoarece e baiat si uita repede cand vine vorba de ei dar in cazul fetelor nu e asa usor.Si nici tu nu te ai gandit prea mult cum naiba sa ii arati unui baiat pe care nu il cunosti destul de bine poze cu tine dezbracata,,,, trebuia sa te gandesti ca daca iti arata ce are in pantaloni nu e deloc simtit si mai ales sa te placa sau sa aiba o rel cu tine nu vroia sa te aiba cu ceva la mana si vad ca a reusit pe viitor sa numai faci asa gandeste-te de 2 ori sunt destui psihopati in lumea asta sa stii.

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Prostia se plătește...

| Teardrop a răspuns:

Dacă eşti proastă de puţi, eu ce să îţi fac?laughing
Nici să scrii nu ştii.

| d33a15 a răspuns:

Nu e bine ce ai facut, sa nu ai incredere in cineva ca el, mai ales daca ti-a aratat poze cu el.

| Andrada0025 a răspuns:

Nu mai faca greala asta niociodata! E un strain. Da-i report! Si anunta-ti parintii, ei vor stii ce e de facut!

| princess004 a răspuns:

Ameninta-l si tu cu pozele pe care ti le-a trimis cu el, chiar daca nu le mai ai. poate o sa se potoleasca

| TimariuLuisa a răspuns:

Pfff, ce greseala ai facut straight face. Serios, cum sa faci asa ceva? In fine, eu cred ca cel mai bine ar fi sa ii spui ca anunti politia daca face asa ceva. Stiu ca pare cam exagerat, dar nu cred ca vrei sa apari dezbracata peste tot. Ori asta, ori le spui parintilor tai si ei vor stii ce e de facut. Nu trebuia sa ai incredere in porcul ala.

| BiaBybbyBia explică (pentru TimariuLuisa):

Stiu. M-am invatat minte! Si daca ii dau report la cont pe Fb ce se intampla? Ii blocheaza contul?

| TimariuLuisa a răspuns (pentru BiaBybbyBia):

Ihh, nu ii blocheaza contul. Tu il blochezi deci el cu tine nu mai poate sa vorbeasca. Nici nu mai poate sa iti vada pozele, postarile etc. Dar in rest, nimic din pacate straight face Nici nu cred ca are vreun rost. Acum nu stiu, eu asta imi amintesc, dar eu ti-am spus ce e cel mai bine sa faci...