| Goete a întrebat:

Va salut cu respect si admiratie pentru atentia pe care o acordati intrebarii mele.
Am pe cineva cu care am discutat deschis despre cum imi fac laba, deci in limbaj mai "curat", cum ma masturbez si mi-a povestit de asemenea cum se masturbeaza si spune ca ajunge la orgasm dar nu ejaculeaza niciodata.
Voi ce credeti, este posibil sau ma minte?

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Iar pui oamenii la încercare?winking

| Goete explică (pentru iulia0514):

Ma mai plictisesc :p

| iulia0514 a răspuns (pentru Goete):

Mereu dai dovada de inteligență cu aceste întrebărihappy

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Posibil.

| helpforyou a răspuns:

Posibil, desigur.

| Goete explică (pentru helpforyou):

Poti sa explici mai concret?

| SuperFata a răspuns:

Https://m.sfatulmedicului.ro/......cati_17966
Citește articolul asta, te va lamuri.
Va ajuta persoana respectiva sa înțeleagă ce este orgasmul fără ejaculare.

| Goete explică (pentru SuperFata):

Dar in acest articol vorbeste despre barbati

| SuperFata a răspuns (pentru Goete):

Scuze, dar nu aveam de unde sa știu sex - ul persoanei. Din descriere, mi- a reieșit ca ar fi vorba despre un bărbat și nu o fata.

| Goete explică (pentru SuperFata):

Drumurile Domnului sunt intortocheate :p

Si de.multe ori suntem convinsi de multe lucruri care nu sunt asa