| Amfibianul92 a întrebat:

Va salut, de 3 saptamani iubita mea s-a despartit de mine, in perioada asta am tot vorbit, ea nu mai vrea sa fim impreuna dar se trezeste dintr-o data sa-mi zica ca " o sa mi l fac pe ala iubit " " o sa ma vad maine cu x ", ba mai mult imi trimite poze cu ea si cu inca un baiat, le pune pe snapchat, desi ea zice ca nu ma mai iubeste chestiile astea maw conving ca inca o face.ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Ce inseamna pentru tine mai nimic? Infidelitati, sa zici asa. Ai vorbit cu altele, chestii care ar fi trebuit sa le vorbesti cu iubita ta? Pentru ca din ce spui mi se pare ca domnisoara vrea sa-ti plateasca cu acceasi moneda.

| PersonajFictiv a răspuns:

14 ani sau?

| Amfibianul92 explică (pentru PersonajFictiv):

Aproape, 17 laughing

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Amfibianul92):

Depinde de ce v-ati despartit si cine a venit cu "ideea".
E posibil si sa vrea sa se razbune, sa te faca gelos, sa iti arate ca a trecut peste, etc, in cazul asta in simte ceva si te vrea inapoi.
Oricum, copilarii.

| kandaraki a răspuns:

Sunteti ambii prosti, tu ca reactionezi la prostiile ei, ea isi bate joc de tine in cel mai urat hal, iar ea e proasta ca rade de tine!

| ovidiu123432 a răspuns:

Probabil, incearca sa o ignori, e cea mai buna solutie

| Anna121 a răspuns:

Clar incearca sa te faca gelos, ii place sa te vada ca suferi, ignor-o, ii cel mai bine.

| Pufoșenia666 a răspuns:

Vrea sa te facă gelos

| Amfibianul92 explică:

Ea s-a despartit datorita unor " infidelitati " ale mele sa zic asa, desi n a fost mai nimic sa fiu sincer, paranoia de a ei...nu stiu, eu sincer mi-as dori sa ma impac cu ea.