| Andrei12345qjahah a întrebat:

Salut, as vrea sa ma ajutați dacă puteți și pe cât posibil sa nu va bateri joc de mine din cauza ca sunt asa prost, deci eu ma masturbez la baie și după ma șterg direct cu hârtia igienica și mie îmi e frica sa nu cumva sa rămână sp..ma pe hârtie după ce am folosit o, adică poate a sărit fără sa vad pe mana mea dreapta și eu am atins gen pe cotor sau pe ea direct și fac asta de 3 ani dar eu din ultima vreme sunt foarte stresat ca dacă o fata din familie întra la baie și folosește hârtia,, atinsa,, cu spermatozoid sa nu se întâmple ceva nedorit, pot continua sa ma masturbez și sa ma șterg cu hârtia igienica fără sa ma mai gândesc la asa ceva? Are cum sa rămână pe hârtie?
E normal cum fac, nu?, adică toți va ștergeți după cu hârtie? Dar nu știu eu ma gândesc ca poate rămâne cumva
Deci pot face asa în continuare?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nu se sterge nimeni cu hartie murdara de la wc si nici nu poate folosii cotorul sulului de hartie.
Daca ai remuscari sau frici nu te mai sterge cu hartie igienica, spala-te cu apa calda si sapun, asa cum este nromal si sanatos. In felul asta nu mai imprastii sperma prin toata baia si inveti sa-ti totodata faci o igiena corecta a cucului.

| Andrei12345qjahah explică (pentru Violleta2022):

Și scuze ca te întreb, dar unde ma spăl, la chiuvetă? Mersi, m ai ajutat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei12345qjahah):

Bineinteles ca te poti spala la chiuveta, fiindca dupa ce te speli cu apa si sapun pe organ si pe maini, cureti chiuveta dupa tine, fara sa lasi clabuc si alte minunatii prin baie.

| Andrei12345qjahah explică (pentru Violleta2022):

Ok, pai atunci pot sa fac cum ai zis și sa nu ma mai gândesc la nimic ireal?
Ca eu m-am speriat chiar rău de tot din cauza asta, toată ziua eram panicat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei12345qjahah):

Daca te speriai asa de rau cum spuneai, nici macar nu te mai masturbai.

| Andrei12345qjahah explică (pentru Violleta2022):

Încă ceva, dacă după ce am terminat rămâne pe capacul de la veceu, merg și ma spăl și după ating hârtia după ce m-am spălat sa curat veceul, are ceva?

| Paulr99 a răspuns (pentru Andrei12345qjahah):

Sau te masturbezi pe @Jasmina ca e buna rau doamna

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei12345qjahah):

Spala capacul wc-ul cu o hartie curata, sau cu o carpa curata si detergent, asa cum se spala corect.
Nu mai folosii hartii murdare, ca poti sa bagi mainile in gura, dupa aceea.

| Andrei12345qjahah explică (pentru Violleta2022):

Deci jur ca e ultima întrebare, chestia care ma măcina pe mine e ca eu ma ștergeam de sperma de pe mâini cu o bucata de hârtie din sul și dacă după ce m-am șters pe mâini cu hârtia o luam sa rup o alta bucata putea sa rămână ceva pe ea? Asta e tot, ești cea mai de ajutor persoana

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Aia e, daca se intampla, o sa fie si la voi acasa ca-n "Game Of Thrones"...ai vazut cati copii aveau impreuna Cersei si Jaime.winking

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit si cu constiinta libera daca ai akege sa renunti complet la masturbare.

| Sofer a răspuns:

Nu rămâne nimeni.