| minimal_6275 a întrebat:

Valentine`s Day se apropie cu pasi repezi si sincer nu stiu ce cadou sa-i fac prietenei mele.Nu vreau sa ii mai cumpar bijuterii sau maimutoaie de plus, vreau ceva deosebit, chiar nu stiu ce. IDei?

9 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Un parfumbig grin

| dariaelena a răspuns:

Sa ii pregatesti o seara romantica

| newperson4him a răspuns:

Ceva simbolic, sa scoti o poza cu voi doi si sa o pui in rama sau un pix mai fain cu numele tau, o cana personalizata, un parfum, un puzzle in forma de inima, o trusa se machiaj etc. Bafta in alegerea cadoului!

| Ann3 a răspuns:

Pai mie miar place ca prietenul meu sa-mi dea o inima facuta din zapada care sa fie pusa in congelator si sa se transforme in gheata... ar fi ceva cu adevarat deosebit ')

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O masina dar sa ai bani sau un I phone 4

| mickey13 a răspuns:

Un buchet de trandafiri (obligatoriu), ciocolata in forma de inima, o rama cu voi doiwinking... Have Fun!

| andreeamiley_4722 a răspuns:

Pai eu sunt fata si am 16 ani si uite cateva idei:
1)ai putea sa ii spui ca i-ai luat un trandafir dar pe drum s-a ofilit si nu ti-au mai ramas decat petalele i le arati si apoi cand dai drumul la cate o petala sa fie o brataralaughing ( stiu ca nu ai zis bijuterii)
2) poate un parfum
3) iti dau un sfat niciodata dar niciodata sa nu ii cumperi haine ca apoi crede ca nu are haine si a trebuie sa ii cumperi u

| Andreea_1017 a răspuns:

I-ai o pernuta in forma de inima pe care scrie TE IUBESC! sau ceva asemanator big grin

| Lollipop_6813 a răspuns:

Pai big grin daca sunteti de mult timp impreuna, pot sa ii faci cadou o perna, o canaa pe care sa pui o poza cu voi doibig grin... daca sunteti inca pe la inceput asa.eu zic ca o bratsara de argint sau un lantzic e potrivitbig grinsi pe langa cevaa frumos cu " te iubesc" si un buchet de flori cu multi trandafiriiii :Xwinking take care big grin