| TeQn a întrebat:

Vara trecuta mi s-a intamplat o chestie ciudata. Tin sa spun ca am 17 ani, 72 kg, 1. 78 si 16 cm in penis si sunt virgin. Eh, cum spuneam. Vara trecuta a venit o fata careia ii "placea viata" si si-a pus-o cu toti, mai putin cu mine pentru ca pur si simplu nu mi se scula si daca se scula, dupa ce se lasa curgea acel lichid transparent vascos din penis. Acum, dupa un an, nu mai am probleme cu sculatul, se scoala si e teapana, dar problema e ca dupa ce se lasa, curge acel lichid. De ce? Tin sa spun ca sunt fumator de ceva timp. Aproximativ 3 ani.

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Acela este lichidul preejaculator si curge la majoritatea baietilor cand sunt excitati.Nu este o problema.Nu ti s-a sculat atunci de frica.

1 răspuns:
| Klandestin a răspuns:

AI degeaba 17 ani si 16 cm in peniswinking