| anonim_4396 a întrebat:

Vazand mai multe intrebari pe acest site referitor la marimea penisului dar si mai multe raspunsuri ( de la fete, majoritatea) in care raspundeau ca nu marimea conteaza, doar sa stii ce sa faci cu el, atunci de ce sunt cumparate acele vibratoare si dildouri imense frate'miu? fabricantii nu erau asa de prosti sa produca asa ceva daca nu aveau cerinte

Răspuns Câştigător
| Iunona a răspuns:

Si cine crezi ca ar fi o floare suficient de delicata sa recunoasca cat o excita hidrantu? Cunosc tipe care isi cumpara online size "horse". Motivul? E o fantezie. Nu desparte moise zilnic marea. Placerea sexuala pentru femei are atatea forme incatceste greu sa spui " asta e marimea ideala". Prietena mea cea mai buna vrea "cucu" mic. E stramta ce depasese 15 cm e o tortura pentru ea. Fiecare dupa nevoi desi cred ca mai degraba conteaza atractia, sexualitatea fiecareia, libidoul etc. Si asta asigura patronilor de sex shop o clientela permanenta. Cum era cantec? Ah da : avem di tati!

14 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Le-au facut pentru a potoli fetele dornice de mai mare...

| anonim_4396 explică (pentru Emilian65):

Uite ca nu am intalnit o asa femeie, pe toate care le-am intrebat mi-au raspuns ca nu, ca fereasca sfantul de asa ceva, dar cand a fost sa fie nu mai scapam de ele laughing

| Danysan a răspuns:

Majoritatea care au comentat Vecine nu au vazut asa ceva pana acum.Eu spun ca nu marimea conteaza ci e importanta grosimea.Am auzit fete ca pentr-u ele conteaza sa se simta pline si ca sa faci asta cu ce te ajuta marimea? Majoritatea fetelor spun ca vibratoarele sunt peste placerea oferita de un barabt dar e o tampenie pe care nu pot sa o cred. Daca e asa sa imi arate si mie una un vibrator care te mangaie in momentu in care ti-o trage -plus ca sa fim seriosi nici o fata nu va fi la fel de infipta ca un baiat. Daca incepe sa le supere ceva repede il scot, lucru pe care nu ai cum sa il faci cu un baietel.Vibratoarele sunt cumparate pentr-u a fi inlocuitori de parteneri dar nu definitivi.Sunt fete sau femei care sunt in relatii serioase si ca sa nu faca ceva naspa, cum ar fi sa insele folosesc asta daca simt nevoia. Uitat-te la nevestele de soldati sau nu neaparat cu ce isi astampara pofta? Dar repet sunt doar inlocuitori si poata sa ma contrazica orice fata ca nu are dreptate.Cate Orgasme poti avea cu un barbat si cate cu un Vibrator?-Sper ca nu o sa imi sari iar in cap cu scrisu happy. Seara Buna!

| anonim_4396 explică (pentru Danysan):

"Uitat-te la nevestele de soldati sau nu neaparat cu ce isi astampara pofta?" Ce-ti mai pac filmele laughing
Am destula experienta sexuala, am avut de la femei de 17 ani pana la 68 de ani, stiu cum sta treaba dar vreau sa vad un raspuns bun, care merita premiat

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt curios happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fascinanta discutia. Unul care se uita doar la filme porno si crede ca toate jucariile sexuale au aceeasi marime si altul care isi da cu parerea despre ce simt fetele pentru ca el, printr-o coincidenta bizara, stie mai bine ce le place fetelor decat fetele in cauza.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu de unde sti kracila ca in filmele porno se folosesc jucarii sexuale? Te bagi in seama ca musca in curul calului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil sa nu conteze marimea. cu cat e mai mare cu atat mai bine cel putin din punct de vedere vizual. chiar daca marimea nu conteaza, parerea mea este ca daca fetele ar putea sti ce dimensiune are fiecare individ atunci ar alege si dupa acest criteriu

| Iunona a răspuns:

Multumesc, Zeus sa te binecuvanteze ca doar e sotul meu laughing

| anonim_4396 explică (pentru Iunona):

Zeus? Sa faca si el cinste cu ceva, ca i-am tinut de urat nevesti-si tongue

| Iunona a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu o cupa de nectar e bine?laughing

| anonim_4396 explică (pentru Iunona):

E bun si asta, ceva pe langa cupa?batting eyelashesbatting eyelashes

| Iunona a răspuns (pentru anonim_4396):

Viata eterna?laughing

| anonim_4396 explică (pentru Iunona):

ai vrea tu