| MacMac3 a întrebat:

Vechiul sau altul?! So, sambata merg la o cabana cu o doua prietene si niste colegi de-a lor de clasa. Sunt cu vreo 3 ani mai mari ca mine, ca si fostul meu de altfel. Fostul meu prieten ar vrea sa ne impacam dar nu stiu daca sa ma impac cu el sau sa incerc si altceva. Nu tin neaparat la el. sfaturi! funda

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Te invidiez ca mergi la cabana,si timpul va fi frumos,o sa petreci de minune!
Acum,cu fostul,daca nu te mai indeamna inima,spune-i ca nu mai are rost!
Vad ca nu tii " neaparat" la el,ceea ce inseamna ca,probabil relatia sau te-a dezamagit sau s-a consumat,pur si simplu,nu mai are ce sa-ti aduca nou.
Asa ca, mergi la cabana cu trupa de amici, fara sa lasi loc de interpretari.
Si sa te distrezi cat mai bine poti!

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Pai,daca el te iubeste si ar vrea sa va impacati si tu NU simti la fel mai bine nu ai faceo, daca il iubesti (cea ce ai zis ca nu dar o zic asa ca optiunetongue) mai dai o sansa, toti meritam o sansa...

| Liquify a răspuns:

Pai ca sa fi cu cineva trebuie sa ai sentimente pentru persoana respectiva. Daca tu nu vrei o relatie serioasa atunci mai bine treci mai departe. Spui ca nu ti neaparat la el, poate el nu numai ca tine la tine dar te si iubeste... Daca nu e reciproc nu are rost sa te impaci cu el. happy