| Ava1231 a întrebat:

Verișoara mea e studenta la facultate in Cluj-Napoca in anul 3. Acum cateva saptamani a cunoscut un tip care e in clasa a 12a la Bucuresti. Se inteleg, toate bune pana acum, doar ca in mod evident cand incepe scoala/facultatea fiecare trebuie sa mearga in orase diferite ca na, nu mai e online...

Le-ar fi ft greu sa se vada in weekenduri, doar vacantele ar fi o cale si alea putine. Ea sta la camin deci el clar nu ar putea sa mearga la ea ca nici macar nu ar avea unde sa doarma, iar ea ar trebui sa mearga ft mult cu trenul in fiecare weekend in Bucuresti... nici macar nu le mai ramane timp de stat impreuna.
Eu i-am spus ca e o idee cam proasta sa continue...
Ce parere aveti? Se poate mentine o relatie in situatia asta?
Thanks

Răspuns Câştigător
| Willis a răspuns:

Nu prea. Ochii, care nu se văd se uită.
Pe ea o va agăța altul de acolo. Chiar dacă mai vorbesc prin telefon sau online, ea va fi cu altul...

1 răspuns:
| Andreea1667 a răspuns:

Eu zic ca dupa ce fata termina facultatea s - ar putea muta impreuna cu baiatul. Pana atunci, rezista daca se iubesc