| bibicaaa a întrebat:

Vi s-a intamplat ca iubitul sa va strige pe numele fostei iubite?
In seara asta l-am sunat pe iubitul meu si mi-a raspuns : Da "numele cretinei". Evident mi-am inchis telefonul si el a venit cu scuzele de rigoare pe care nu vreau sa le aud.
Ce e de facut? Mentionez ca suntem impreuna de 1 an si 2 luni, si cu fosta lui a avut o relatie de 3 ani.

Răspuns Câştigător
| Chriistos a răspuns:

Imi place parerea voastra despre fostele prietene ale iubitilor vostri laughing. Nu stiu, iarta-l, da incearca sa pari suparata o perioada(1-2 ore cand esti langa el) si atunci cand nu se asteapta ia-l in brate, ori chestii de genul. O sa fie foarte fericit si o sa fie mai atent. By the way, chestiile astea sunt facute din greseala, sunt baiat si la randul meu am facut si eu asta, dar tot din neatentie, sau eram distras. Mno, alegerea ta, bafta!

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Daca te inseala cu ea?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună păi și de ce o faci cretină? Ce vină are ea? Dacă tie ti ar spune o altă prietenă a lui, cretina aia, și ai auzii, cum te ai simtii?

| FORMULADTI a răspuns:

Asa am patit si eu cu iubita mea, numai ca eu in fata i-am zis, frate ce suparare a fost.Cred ca eram gata sa ma ingrop ce nervi facea domnisoara! happy A trecut cu bine insa, eu as zice sa-l ierti, asta e automat spus, dupa 3 ani, e si normal ca e deprins cu ea :d

| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Paii, din FERICIRE, da! Dupa mi.am dat seama ca el tine la fosta. Daca el ti.a raspuns cu numele ei ..inseamna ca se gandeste la ea. Ai procedat f bine. Sunt curioasa ce scuze ti.a mai spus.chatterbox. Sunt mai multe de facut. daca vrei, lasa.mi un id si vorbim.:*

| bibi123 a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi :-) e normal dupa o relatie atat de lunga isi aduce cateodata aminte de unele clipe petrecute cu ea. dar daca sunteti de un an si 2 luni impreuna inseamna ca te iubeste, dar ce a fost cu accea fata e o amintire si poate nu a avut intentia de a spune numele ei dar din greseala l-a zis. nu trebuie sa fi suparata kiss ca pe tine te iubeste si cu tine sta nu cu ea! :-) pupici

| AndradaAlina1996 a răspuns:

Pai asta inseamna, dupa parerea mea, ca nu a uitat-o, sau nu stiu poate se gandea la ea in momentul ala, sau poate chiar mai vorbeste cu ea, sau astepta un telefon de la ea...

| bibicaaa explică:

Numai vorbeste cu ea. Au avut o relatie lunga dar el a plecat o perioada din tara si ea l-a inselat.Parerea pe care o am eu despre ea nu e tocmai buna deoarece ea are 21 ani si a incercat sa-mi bage multe bete in roate! De aceea e cretina! Nu stiu ce o sa fac! O sa ma mai gandesc.