| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa intalniti o persoana de sex opus, care sa semene cu tine, si ma refer la fizic: structura corpului..ca si cum ar fi fratele/sora voastru/voastra gemen/geamana. Acum, revenind la problema mea: este vorba despre un băiat de la o clasa paralela. De cand incepusem anul scolar, s-a intamplat sa facem pentru prima data ora de sport in aceeasi sala..de atunci, cam la fiecare ora, ne aruncam priviri.el de obicei nu face sportul, asa ca ma urmareste cu privirea laughing iar când nu il fac nici eu, se muta pe partea cealaltă a salii ca sa ma vadă si idk, incepe sa vorbeasca cu prietenii lui, si apoi si ei incep sa se uite la mine. La fel se intampla si pe hol. Imi place de el, chiar daca nu am vorbit niciodata cu el. Chestia e că nu prea inteleg ce ar trebui sa insemne lucrurile astea: susotelile.

17 ani

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hello ma cheama verginica si o sa iti answer la question=ul tau

first of all the rog sa te hotarasti in ce idioma vorbime english sau rumanien atsfel ma pot adapta din punct de vedere idiomatic intrebarii. folosind romgleza nu pari mai interesting.

ACUM INTREBAREA ATENTIE! NERECOMANDAT CARDIACILOR

baiatul este la varsta distractiei si zborului din floare in floare. el cauta sex doar si a facut niste gesturi simple dar voi fetelor aveti obsesia masochista sa duceti la extrem interpretarea gesturilor ca de exemplu. baiatul doar analiza corpul tau nu iti fa iluzii

| under89 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

M-am săturat de tine.
Pierzi timp aiurea toata ziua pe TPU.

Nu mai comentez, ca n-are rost.

| RAY a răspuns:

Nu,n-am intarnit

| Drimmero a răspuns:

Mici ''sicanari'' dragastoase aveti amandoi, poate ar trebui sa iesiti si voi sa va cunoasteti mai bine, poate iese o combinatie/

| WaterDrop a răspuns:

Da, chiar de doua ori. Am adorat fiecare secunda, prima oara gandindu-ma ca ma sarut pe mine, apoi am plans in tacere in timp ce imi trageam perechea de dresuri pe picior.

A 2-a oara a fost vina alcoolului si am crezut ca este doar o tipa cu brate mai groase ce poarta o bluza pufoasa. Surpins am fost sa vad cand mana mi s-a dus instinctiv si am vazut ca o are mai mare decat ar fi fost normal. Am plans iar si m-am lasat de alcool.

Nu recomand sa te combini cu tine deci, insa cu siguranta te poti duce la el si sa-i spui ca il placi. Curaj, curaj si sa nu bei niciodata.

| Rodica1316 a răspuns:

Inseamna ca te place...si discuta cu prieteni lui despre tine!