| ChristopherE a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa fiti impreuna cu cineva, ca este iubirea vietii voastre, suflete pereche si ca o sa ibatraniti impreuna si sa ajungeti sa va despartiti? A durut acel moment? Pe mine da, mi se taia respiratia cand imi aduceam aminte de aceea fata.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,s-a intamplat.
Durerea te sageteaza o viata, dar inveti sa traiesti cu ea.
Si supravietuiesti.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Lucrurile astea se intampla zilnic.

| h3r a răspuns:

Probabil încă doare.
Nu tot ce zboară se mănâncă...
Asta e.

| Zenit313 a răspuns:

Asemanator...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,chiar azi mi-i s-a intamplat.

| dragodana a răspuns:

Salut! Da, am fost impreuna 5 ani.Desi inca doare faptul ca nu mai suntem impreuna, pun un pas inaintea celuilalt si ma departez tot mai mult de "noi". Inca il mai iubesc, dar..."ochii care nu se vad, se uita". Stiu sigur ca nu voi ma iubi pe altcineva la fel, dar voi incerca.

| Neberius13 a răspuns:

Ce fel de intrebare stupida e si asta? Nu doare, e o adevarata placerestraight face

| lolylolypops a răspuns:

Normal ca doare, oricat de al naibii ar fi tot te doare, te deranjeaza, te simti lovit in orgoliu, in sentimente!

| Auroree a răspuns:

Lucrurile si persoanele vin si pleca. uni intra temporar in viata ta. alti vin cu un scop. mai rar se intampla povesti din astea cu happy end happy cred ca majoritatea ne'am despartit de persoanoa cu care credeam ca o sa ne petrecem toata viata. si doare rau dar lucrurile is au timpul lor happy