| ChristopherE a întrebat:

Vi s-a intamplat sa fiti cu cineva impreuna sa credeti ca sunteti suflete pereche ca o sa imbatraniti impreuna si sa va treziti la un moment dat ca va despartiti? Ce ati simtit atunci? A durut nu? Pe mine da, mi se taia rasuflarea cand imi aduceam aminte.

3 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu, toti simtim asta...Si mie mi s-a intamplat, dar dupa un an mi-am revenit.Desi am fost impreuna cu acea persoana doar o luna, pur si simplu nu puteam trece peste ideea ca nu mai suntem impreuna...Asta e, doare, dar cu timpul trece.Viata nu se opreste in loc pentru nimic si asta e cel mai bine happy

| RoxanaCC a răspuns:

Doare o perioada apoi trebuie sa te gandesti ca nu a fost sa fie. Ce e al tau e pus deoparte happy

| MariiiaR a răspuns:

Da,a durut, dar timpul a fost un medicament bun.si ai grija cu solitudinea, ar fi bine sa ai in preajma cati mai multi prieteni si vei reusi sa treci pana la urma!