| ღLaviღ a întrebat:

Vi sa mai intamplat sa fiti acuzati de ceva anume si sa nu fiti vinovati iar apoi sa credeti si voi ca sunteti vinovati?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Da.mai ales cand se pierde cate un lucru si ma acuza pe mine ca eu am umblat.Desi stiu clar ca nu am facut eu nimic, incep sa-mi pun indoielithinking

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu

| Dennys1521 a răspuns:

Mi s-a intamplat sa fiu acuzat.pentru ceva ce nu am facutl
dar decat de 2 ori. apoi sa cred ca poate chiar sunt vinovat
stiu.e un sentiment najpalaughing
imi venea sa ma spanzurlaughing

| LifeInColors a răspuns:

Da, mi s-a intamplat, dar daca tu stii ca nu estivinovat/a nu ar trebui sa te influenteze ceea ce spun cei din jur, dar daca estio persoana sensibila, este normal. Incearca sa ii ignori pe cei care te acuza daca vrei sa inceteze, sau pur si simplu, dovedeste-le ca nu e asa. Mult succes:*

| AdrianaRoșu a răspuns:

Da!laughing de cele mai multe orilaughing, incepi sa crezi ca esti vinovat din cauza celor din jurul tau. pentru ca toti iti spun ca esti vinovat si iti intra in cap chestia asta si ajungi sa crezi si u astalaughing

| Ciufulici a răspuns:

Eu il iau la bataie pe cel care ma acuza fara motiv!winking Don`t Worry, Be Happy big grin