| Alemariandra a întrebat:

Vi se pare urat din partea unei fete sa aiba o relatie cu un prieten al fostului ei iubit? Cei doi fiind prieteni in sensul ca vorbesc destul de rar, nu ies impreuna des, nu sunt prea apropiati, se saluta cand se vad.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca sunt prieteni, este foarte urat si fata respectiva nu are deloc demnitate. daca sunt vagi cunostinte, atunci nu e prea bine, dar e mai putin grav.

| mona a răspuns:

Nu mi se pare urat deloc

| AndyDeiu a răspuns:

Nu.E doar gelozie rolling on the floor a vrut sa-l faca gelos pe fostul happy si nu stiu dac nu esti tu aci de fapt nu cineva rolling on the floor ca vb la persoana a 3 ia

| PisSsy a răspuns:

Nu, de ce? daca si-au gasit puncte comune. nu tongue

| marlanuu a răspuns:

Nu mi se pare deloc urat! asa a fost sa fie.eu de exemplu aveam 2 prieteni, fiecare cu iubita lui... dupa o perioada de timp au facut schimb de iubite laughing! asta mi s-a parut si urat dar si amuzant in acelasi timp!

| adishorMS a răspuns:

Nu e urat de ce ar fi?

| AndreeaIII a răspuns:

Pai nu vad de ce ar fi o problema doar daca amandoi te iubesc, atunci da ar fi o problema, dar din moment ce tu il iubesti pe prietenul lui nu te mai intereseaza ce zice fostul fi puternica nu-i baga pe toti in seeama