| anonim_4396 a întrebat:

luna viitoare este majoratul prietenului meu si chiar nu am idee ce surpriza\cadou i-as putea face cu atat mai mult cu cat inainte cu 2 zile facem 1 an.
Va rog frumos sa-mi dai niste idei ingenioase, stiu, eu ar trebui sa-l cunosc cel mai bine, ce-si doreste, ce vrea... dar nu am idee, pur si simplu.
Fara sfaturi gen :parfumuri, ceasuri etc.
Mersi!

3 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Dacă e iubitul tău și mai mult decât atât sunteți de un an împreună ar trebui să știi ce gusturi și dorințe are!
Cumpără-i ceea ce își dorește,sau în caz că nu știi,fă-i un cadou simbolic care să rămână,nu ceva gen parfum.
Un tricou personalizat, o pernă personalizată, un mesaj drăguț, mergi la un magazin de personalizări cu o poză cu voi doi sau cu orice poză vrei tu, ai o grămadă de variante unde se poate pune poza.

Baftă, la mulți ani iubitului și cât mai mulți ani împreună.

| Seepty a răspuns:

Ia- i putea cumpara o bluza personalizata cu poza sau numele lui sau o pereche de blugi ultimul ragnet.

| albul96 a răspuns:

Poate i te daruiesti?