| Nimic_3895 a întrebat:

Vineri am avut primul meu contact sexual.totul a fost bine insa a fost neprotejat. el a avut grija sa nu se termine in mine ca sa zic asa... apoi tot ca acelasi baiat am facut`o sambata si luni si tot neprotejat...stiu ca nu a ajaculat in mine dar tot imi este frica pentru ca in perioda asta trebuie sa imi vina stopu si pana atunci stau ca pe ace.si vroiam sa stiu cam la cat timp se prezinta simptomele unei sarcini?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Simptomele de sarcina apar, daca apar, cam la 4-5 saptamani de la conceptie. Totusi, majoritatea femeilor nu au simptome in primul trimestru de sarcina (in afara de lipsa menstrei). Presupun ca stii ca, daca n-a scapat nici o picatura de sperma, riscul de sarcina ramane cuprins intre 4 zi 27% in functie de perioada ciclului menstrual in care se gaseste femeia.

| george89 a răspuns:

Nu a auzit lumea de prezervative sau de anticonceptionale, sa mor eu, continua tot asa, cap patrat, eu sper sa se termine odata si in tine, sa va vad atunci

| Johnny_3066 a răspuns:

Vino la mine ca sa mOR daca te lAs GRAvida:X:*Cautama LA ID johnny_reparu

| IonuZ_9165 a răspuns:

Ai putea sa faci un test de sarcina ca sa fi sigurawinkingDaca tie iti este rusine sa te duci sa cumperi de la farmacie...roaga o prietenahappy