| NatureSelf a întrebat:

VInul e bun pentru femei, daca il beau barbati? cineva cu experienta proprie?

Răspuns Câştigător
| Dracce a răspuns:

Vinul e bun pentru femei (1 pahar numai mult), daca il beau barbati (vreo 10-15 pahara depinde cat duci fratelaughing).

5 răspunsuri:
| iustin1992 a răspuns:

E bun pentru amandoi dar sunt barbati care daca beau un pic mai mult nu mai au erectielaughing
1-2 pahare merge pentru amandoi

| ellenna02 a răspuns:

E foaaarte bun pentru amandoi. Bine, asta daca se bea un pahar. asa. de pofte. diverse pofte. Daca nu, se ajunge la altceva si nu mai e bun nici pentru unul, nici pentru celalalt

| NatureSelf explică (pentru ellenna02):

Wow, mersi de idee. adica barbatul duce mai mult nu?

| ellenna02 a răspuns (pentru NatureSelf):

In general se spune ca da... dar daca te referi la sensul pe care il are intredevar `vinul este bun pentru femei daca il beau barbatii`, atunci barbatii nu ar trebui sa faca un exces. ci doar sa foloseasca vinul ca un ajutor. Un pahar el, un pahar ea(maxim 2),. si e de ajuns pentru cateva clipe. intense.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact.Cu cat adorm mai repede cu atat mai bine, este recomandat si in doze mari, de retinut.

| Dracce a răspuns (pentru anonim_4396):

Vinul e bun pentru femei (1 pahar numai mult), daca il beau barbati (vreo 10-15 pahara depinde cat duci fratelaughing).