| Alexiamano a întrebat:

Virginitatea este deal breaker pentru baieti? Le preferati pe fetele mai cu experienta?

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Nu. Eu unul caut una virgină, dar nu prea există...

9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E cu noroc dacă prind una virgina.

| Crackman a răspuns:

Deci este simplu... Fetele cu experiență au altfel de mentalitate, cele virgine până își fac curajul, stai că am școala, stai că mi-e frica, stai că dacă mă rănești, stai că sunt pe ciclu, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Nu. Experienta in topait in cocosei a unei tipe n-are nicio valoare. N-o face mai buna. Daca o astfel de tipa ar fi sa aduca ceva in plus fata de alta cu totul diferita, n-ar aduce nimic util, ci doar probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer fetele sincere care nu mint in legatura cu virginitatea lor numai sa "impresioneze" pe alții.
Îmi cam dau seama destul de repede, când una încearcă să mă prosteasca.
As prefera una care îmi zice că a fost actrița de filme p0rno sau prostituata în trecut, decât una care îi e frică să nu fie judecata și poartă o masca și nu e deschisa cu mine.

Și sunt unele care încearcă să se de-a virgine pentru că știu că vin toți ca muștele la miere.
Nu mă interesează dacă e virgina sau nu, atât timp cât mă vrea pe mine. Mă doare undeva de virginitatea ei daca se crede o zeiță numai pentru că are lacat la pzzda și încearcă să se lase greu.

| TLF92 a răspuns:

Nu, invers insa, orice feminista care ti-ar zice ca nu are importanta minte cu nerusinare

| TLF92 a răspuns:

Cred ca ce e peste 22 e un turn off grav pentru fete

| tzionut a răspuns:

Draga mea, personal nu m-a interesat niciodata daca o fata cu care am avut relatie a fost sau nu virgina. Am avut si cu virgine si cu exerienta. Ma interesat mereu caracterul fetei, si pot afirma ca am iesit si cu grase, si cu slabe, si cu femei foarte frumoase, si cu unele urate (cu defecte estetice), mai tinere ca mine, cat si mai batrane ca mine pana cand sa o intalnesc pe actuala mea sotie.
Uzual orice barbat te va astepta o perioada (cat depinde de fiecare) fara sa vrea nimic sexual (desi isi doreste), insa nu va astepta la infinit (suntem fiinte sexuale fie ca ne dorim sau nu asta)
Important e sa iti incepi viata sexuala atunci cand te simti pregatita. Sa nu crezi ca daca astepti pana cand te mariti conteaza cu ceva pentru viitorul tau sot. O sa fi o virgina de 30 de ani la cum avanseza varsta la care cuplurile se casatoresc.
Si sa nu ai asteptari ca cel cu care iti vei incepe viata sexuala va fi si cel cu care te vei marita. Important e sa simti ceva pentru el, sa fi atrasa de el si sa iti doresti acest lucru.

Depinde de situația personală a individului respectiv.
Pentru cineva experimentat sau dornic de experimentare, da, e un deal-breaker.
Pentru cineva neexperimentat sau cu fantezii cu virgine, o fi ceva normal, habar n-am.

| ValiValentinn a răspuns:

Caut prietena virgina si nu gasesc. caut prietena virgina si nu gasesc. Toate virginele sa apeleze la mine ÷))