| missdany a întrebat:

Baieti, ce preferati mai mult fetele inalte sau josute? de ce?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Fetele mai scunde. Pentru ca prefer fetele ce par fragile, sensibile. Imi plac fetele care exprima feminitate prin toti porii.

| ionika17 a răspuns:

Mai micutze sunt mai subtirele, mai dragute ( dar fiecare cu gusturile lui, deci astea mai micutze ma atrag:X

| ionika17 a răspuns:

Mai micutze mie mi se par mai dragute (dar fiecare cu gusturile lui)

| unione a răspuns:

Mai micute. Pt ca si eu sunt mic de inaltime 1m 64. Deci cu cat mai mici cu atat m, ai bine happy

| Maiels a răspuns:

Cum a spus @bacemi o fata rata mai bine scunda, parerea mea

| andrei_6254 a răspuns:

Nici prea, nici prea :p