| RAY a întrebat:

Voi ati avut o relatie online? Daca te atasezi ce credeti ca e mai bine sa faci?

Răspuns Câştigător
| Bozgi200 a răspuns:

Am avut o relație online, a durat ceva până mi-am dat seama că având imposibilitatea unei întâlniri în viitorul apropiat am renunțat. Degeaba cunoști o persoana online(aceste sentimente pot fi false) daca nu ști cum se comporta in viața reală.

| RAY explică (pentru Bozgi200):

Ti am urmat sfatul man

17 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da. Știi deja ce cred eu despre asta

| Freya1 a răspuns:

Da am avut, chiar si actuala mea relație la început a fost online.
Dacă te atasezi e bine sa făci ce iti spune sufletu.

| RAY explică (pentru Freya1):

Meritai naty ceea ce ai

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Sper sa fie bine si de aum in colo

| Andreeush a răspuns:

Am avut dar nu a mers.

| sofisis a răspuns:

Am avut. Nu a mers cine stie ce
Daca te atasezi fie faci ceva ca distanta sa devina inexistenta, fie te retragi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ajungi sa vorbești din ce în ce mai puțin cu ea după ce realizezi ca nu ai cum sa fii cu ea din cauza distantei de exemplu și te depărtezi

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai patit asa ceva?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Da,am avut laughing
Daca nu exista nicio posibilitate de a ne intalni, e mai bine sa renunt.

| RAY explică (pentru MademoiselleCosmina):

Multumesc de raspuns, si daca tot dai de respectiva persoana online?

| lilith16 a răspuns:

Da, am avut si ne-am despartit dintr-o cearta banala, el fii de pe la mama dracului, s-au adunat frustrări din ambele parti si am lasat-o balta si eu si el timp de ceva luni dupa i-am dat eu mesaj si trebuia sa ramanem "prieteni" dar ne-am certat iar si ne luam peste picior

| Hellboy96 a răspuns:

Da, am avut. E picturilor sa vorbești doar prin mesaje și sa nu va puteți întâlni

| RAY explică (pentru Hellboy96):

Si la ce sa ajuns?

| Hellboy96 a răspuns (pentru RAY):

Hai sa iti zic pe Instagram mai multe, mi se pare mai ușor. Zi-mi cum te găsesc pe insta

| RAY explică (pentru Hellboy96):

Nu am, am doar discord https://discord.gg/CGc6Smj

| AZKE a răspuns:

Am avut si nu a mers. Păcat ca el ma visa viitoarea lui mireasa?