| unknow a întrebat:

Voi aveti animle, si daca da, cum le-ati numit?

11 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Postezi la categoria gresita.

| simiiii a răspuns:

Am un pisic.thinking si-l cheama Rozel thinking :*

| annkaa a răspuns:

Am un catzelush:X i-am pus numele Pufy

| stweety10 a răspuns:

Am o catelusa, se numeste Sophie, a avut si ea un baietel, caruia i-am pus numele Maxi.

| Cita a răspuns:

Am un porcusor de guineea foarte mumos si pufos!
I-am dat un nume oribil poate pentru alti dar tatal meu mi-a dat ideea.ARABELLA◑ω◐!
In Bulgaria, exista un vechi vapor numit asa!

| Tsiitsix3 a răspuns:

Numele meu de familie ...riki andreiilaughing

| Tinkerbell_5346 a răspuns:

Pisoi - Simbad

| Anya_1437 a răspuns:

Am doi perusi (mascul si femela)Femela-Tweety si Mascul-Azul(provine din limba spaniola ce inseamna albastru)el e albastru. Funda plsss?:*

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Catei: Westie-Terry, Caine Lup-Nic
Papagali perusi (i-am avut) : Kiki (mascul), Sarah (femela)
Pestisori: Lolo (femela), Doddy (mascul), si copilasii lor: Mary(femela), Danny(mascul), Mr. Coco(mascul), Miss (femela) si Fineti (rolling on the floor) ) (mascul)

| Anonimăă_8652 a răspuns:

Am un cățelușhee hee. îl cheamă BOBI și e al naibii de adorabil love struck

| ANonim_8485 a răspuns:

Caine:Tişa
pisica:caty
hamster:rontzy
peste:nemo