| Kolors a întrebat:

Voi baietii cand faceti sex nu va doare capul penisului cand il bagati in vagin? Cand capul penisului intra in vagin.

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca fata/femeia respectiva cu care intretii actul sexual, nu mai este virgina si are muschii vaginului relaxati, si bine umeziti cu propria secretie vaginala sau cu un lubrifiant suplimentar, penisul va intra/aluneca in interiorul vaginului foarte lin, iar frecarea dintre pielea fina a glandului si mucoasa delicata a vaginului va provoca o senzatie de placere aparte, care va amplifica senzatia de excitare intratat de mult incat in scurt timp nu se mai poate retine/impiedica dorinta de a te elibera de "stres" decat prin ejaculare. O senzatie mai dureroasa, cu intepaturi s-ar putea sa ai/simti doar daca vei intretine vreodata sex cu o....aricioaica. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu ma doare, ci doar simt o placere deosebita.

| Xelon a răspuns:

Daca este virgina doare, dar daca a mai facut sex nu mai doare.

| Interlopu_Piulita_1976 a răspuns:

Când fac sex cu mă-ta nu mă doare nimic are *** fină

Răspuns utilizator avertizat
| cuntchaser a răspuns:

Dupa cea mai recenta experienta sexuala, aceasta fiind cu sora-mea, intr-un mod accidental (vezi intrebarile de mai jos), e posibil sa fi simtit un fel de durere atunci cand aceasta s-a "izbit" de penisul meu, penisul penetrandu-i vaginul bietei fete, urmand ejacularea in vaginul ei.

Răspuns utilizator avertizat
| cuntchaser a răspuns (pentru Kolors):

Cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| cuntchaser a răspuns (pentru Kolors):

Si eu imi simteam pielea sensibila, dar de la 13 sau 14 ani, nu am mai avut probleme.

| EuJa a răspuns:

Simti durere sau o iritare? De acea si fata elimina o substanta care are rol de lubrifiant, si in lipsa aceasteia tu elimini o substanta cu acelasi rol dar care poate fi periculoasa in sensul ca poate contine spermatozoizi( totusi o sansa foarte mica).De acea fata ar trebui sa ti o suga intai sa nu te iriteze cand o bagi sau o atingi de piele etc.Sau daca refuza sa suga, cumpara de la magazin lubrifiant.