| Ionut_Denis_1980 a întrebat:

Neața, am și eu o întrebare. Eu și cu iubita mea am decis sa facem pasul cel mare după 2 ani de relație. Am încercat dar nu întra mai mult de capul penisului... Și mi se îndoaie... Ce tot nu pot s-o penetrez, ce fac și când bag mai mult o doare fiind virgina. Atunci când fac acest lucru o doare burta jos aproape de vagin.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pana in acest moment al relatiei, in mod logic ar fi fost normal sa practicati activitatea sexuala care este numita petting asa cum se intampla in majoritatea cazurilor de relatii indelungate. Fiindca in astfel de cazuri se practica masturbarea intravaginala numita ''degetica'' reiese ca in acest moment vaginul iubitei tale ar fi fost deja suficient de bine/de mult largit si in acest moment nu ati mai intampina problemele privind durerea exagerata sau imposibilitatea de a penetra vaginul cu penisul. Este cazul sa practicati pentru o anumita perioada de vreme masturbarea intravaginala. Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

Fără durere nu ai cum. Excito bine și apoi baga încet în ea.

| Goete a răspuns:

Daca ti se indoaie nu ti-e sculata, normal ca nu intra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a inventat lubrifiantul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasul cel mare înseamnă căsătorie nu ce povestești tu aici.

| BAD17 a răspuns:

Trebuie sa o ai tare și indiferent ce faci e normal sa o doară

| aduk05 a răspuns:

Nu mai faceți nimiclaughing