| Anonymous95 a întrebat:

Voi cand sunteti cu o fata odata la cat timp va masturbati? happy Iubita mea e sexy si seducatoare rau de tot si ma tine mereu cu glontu' pe teava Odata la catva timp trebuie sa ma mai si golesc altfel explodez

4 răspunsuri:
| допинг a răspuns:

La 2...

| Samurah a răspuns:

Sa inteleg ca ti-a "crescut par in palma"laughing.
Acum depinde de varsta voastra.
Ardeti-vahappy
Crezi ca e normal,cand vezi o fata imbracata,frumoasa, sa iti vina?straight face (Ma refer ca ea a fost singura asa de frumoasa, fata de celelalte care le-ai avut, sau e prima iubita...)
O laba dai cand iti vine, cand te plictisesti, nu are rata de executiehappy

| Anonymous95 explică (pentru Samurah):

Am uitat sa pun virgula dupa fata. Nu ai inteles ce am intrebat. Gresala mea.
Reformulez: Voi cand sunteti cu o fata, odata la cat timp va masturbati?
Faza e ca atunci cand sunt cu ea ma excita la maxim happy numai ca nu facem sex happy asa ca trebuie sa ma mai si "golesc" ca sa nu imi explodeze bilele happy Voi la ce interval de timp va masturbati? happy Atunci cand aveti prietena. Ca daca sunteti singuri e clar ca o ardeti zi si noapte rolling on the floor O data la o saptamana? La doua? Sau la cat timp? laughing

| Samurah a răspuns (pentru Anonymous95):

Cand imi vine...