| ALECSUTZU a întrebat:

Voi ce ati face daca in timpul in care voi faceti... ar intra parinti pe usa?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

I-as saluta.
Am cam mult timp sa-i vad, ne despart doua tari.

| superdorex a răspuns:

Dar atunci cand o faci sau esti singur acasa sau te inchizi nu? Sa ai astfel de surprize nu cred ca iti surade!laughing

| MMihai a răspuns:

ALECSUTZU
Ajuta oamenii din 1 Iun 2010
Ultima logare: 28 Ian 2012
Data nasterii: 13 Iul 1999
Utilizator Junior
deci tu ai 12-13 ani.
Nu înțeleg la ce se referă întrebarea.

| Marialy a răspuns (pentru MMihai):

Utilizator junior inseamna ca are sub 100 de raspunsuri.

| EnvyU a răspuns:

M-as intoarce frumos inspre ei si le-as zice, asta e razbunare ca va faceam la fel cand eram mic, a? depinde de cum esti tu happy eu as fi foarte degajat. Doar este casa lor happy

| alin_9439 a răspuns:

Probabil ne-am certa si acum depinde si ce varsta ai si cum sunt ei si ce incredere au oricum daca s-a intamplat asta o sa uite cam greu dar nu cred ca o sa fie ceva prea grav

| Licuriiciu a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu incerci asta cand sunt parintii acasa

| boregore a răspuns:

Da' zi mersi ca n-au intrat pe geam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-as spune ca m-am protejat si daca pot sa imi aduca un pahar cu apa. Si chestia asta nu s-ar intampla.

| Onlinee a răspuns:

Ne-am fi certat foarte rau, pe baza intimitati! asta o fac zi de zi cu parinti mei...intra la mine in camera mereu fara sa bata la usa...