| Alecsandru00 a întrebat:

Voi ce ati face daca iubita ta vrea ceva si tu nu`i poti da? sad

Răspuns Câştigător
| OodanteoO a răspuns:

Pai depinde ce vrea. Daca e ceva foarte scump ia-si explica ca nu pot deoarece nu sunt banca de bani.Si daca te iubeste va intelege

7 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Buna.Adevaratii parteneri nu se supara daca nu ii poti da ceva.Pentru ei, iubirea adevarata este totul.Dar mai sunt si niste prosti care daca nu ii iei ceva se despart de tine.

| mrjohanys a răspuns:

Inseamna ca esti impotent

| lavinutsa a răspuns (pentru mrjohanys):

laughing))))))))))))))) ai un L1KE:*

| marinela92 a răspuns:

Pai chiar daca nu poti sa ii iei ceva ce ii place asta nu inseamna ca o sa se supere spre exemplu poti sa ii iei ceva asemanator si o sa te inteleaga daca te iubeste :*!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ii explici ca nu poti si gata, daca te iubeste cu adevarat, o sa inteleaga.

| Fulbaster a răspuns:

Ii dai altceva.

| AlfredMertesz a răspuns:

Mi-as cumpara o cutie de Viagra.