| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati face daca v-ati indragosti de o persoana pe care nu ati mai vazut-o niciodata? Un fel de Dragoste la prima vedere. Ce faceti daca nu stiti nimic de acea persoana dar totusi o iubiti? Cum ati proceda sa o mai vedeti, sa ii cunoasteti numele, sa vorbiti cu acea persoana?

Răspuns Câştigător
| andras1060 a răspuns:

Incearca sa cauti informatii despre el, intreaba si tu, poate il stie vreun prieten de al tau. Adica adu si tu vorba intamplator:"Am vazut pe unu nu stiu unde" si il descrii.Eu te pup si iti urez noroc!love struck

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa ceva tot prostie se numeste.

| Rooobi a răspuns:

Mergi prin acelasi loc unde l-ai vazut. Pai mergi la el si faci cunostiinta cu el, in caz ca esti mai rusinoasa mergi cu o prietena mai tupeista.

| Phoenix231 a răspuns:

Mas da cu capu de pereti...