| Kimy_8371 a întrebat:

Voi ce ati vrea sa aflati despre baieti? Adica nah. o intrebare careia nu i-ati gasit raspunsul sau curioziatibig grin de exemplu eu as vrea sa stiu ce le place cel mai mult baietilor la fete, aspectul fizic sau personalitatea.

Răspuns Câştigător
| Dragosh123_1663 a răspuns:

Draga Kimy. lucrul acesta difera de la baiat la baiat...uni sunt mai pretentiosi si vor un aspect fizic mai stralucit. de exemplu la mine, aspectu fizic e pe ultimu plan pentru ca degeaba cum e vb aia. frumoasa si proasta sau urata si desteapta rar gasesti si combinatii frumoasa si desteapta. in fine. toata chestia e ca nu e nimeni urat/urata. si din punctul meu de vedere mai mult conteaza personalitatea si modul de gandire ca la capitolu frumusete...fiecare e frumos in felul lui si fiecare cu gusturile luihappyin fine.am cam sarit de pe subiect dar esentialu e ca asta depinde de fiecarebig grin multa bafta:*

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrea un sex eu o satisfac si sa fie buna.

| AndaWest a răspuns:

Eu as vrea sa stiu de ce nu spun si ei o data in viata lor adevarul

| marthaa a răspuns:

Depinde de cati ani are baiatul.Pana la 20 si ceva de ani cam la aspect se uita. Apoi se mai maturizeaza si incearca sa vada si altceva, cum ar fi personalitatea.

| Niros19 a răspuns:

Hai ca sa iti zic eu vreau la o fata 50% aspect fizic si restul de 50% sa fie desteapta buna si alte chesti

| roisin a răspuns:

Depinde de tipul de baiat. Pe un rocker sau pe un metalhead normal ca-l intereseaza cat de draguta este o tipa, dar pot zice din proprie experienta ca apreciaza mai mult fetele care-i inteleg, care impartasesc aceleasi pasiuni cu ale lor, si apreciaza mai ales fetele care asculta cam aceeasi muzica cu cea pe care o asculta ei. Ti-am zis, depinde si de tipul de baiat.

| σяιgιηαℓ a răspuns:

Off,daca un baiat ar place o fata ar conta personalitatea adica daca e: draguta, prietenoasa, etc.Nu prea conteaza aspect fizic, de fapt un pic...

| VictorSebastian a răspuns:

Frumusetea...daca e draguta si fizic.cam atat stiu despre iubita mea

| ZennoEll a răspuns:

Kimi eu tot ce as cere de la o fata este 1 sa imi fie fidela 2 sa fie desteapta si sa se poarte frumos si nu ca o pitzi cum fac toate fetele azi se pupa peste tot cu altele.3 sa stie ceva carte note de 9 ca mine...O personalitate Linistita un Timp Dar Perversa uneori sa ma mai faca sa rad.laughing si sa inceapa numele ei cu A... e litera mea favorita. Daca exista o fata de genu asta cred ca suntem sortiti sa fim impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o fata conteaza sa fie frumoasa si cuminte.