| Anahiteamo a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti :

Ce v-ar deranja cel mai mult la aspectul fizic al unei fete?

Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| Reznov a răspuns:

Parul de pe maini fata, picioare, sa fie PREA grasa.Dar cel mai mult m-ar deranja daca nu s-ar spala.Sa te uiti dupa o fata frumoasa toata ziua si cand trece pe langa tine sa iti cada nasul de la miros.Are un efect inimaginabil de neplacut.Nu tine de fizic da si cum se imbraca cam conteaza pentru mine.

15 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Prostia

Apache
| Apache a răspuns:

Probabil daca este grasa *adica chiar grasa...*
...dar mai mult m-ar deranja caracterul ei, si abia apoi aspectul fizic!

| andrei a răspuns:

Kilogramele in plus nici prea prea dar nici foarte foarte

| seby005 a răspuns:

-sa fie grasa
-sa aiba fundul mare
-dinti galbeni sau lipsa
-cosuri pe fata-
-par sub brat
dar cum zic si colegi cel mai deranjant este caracterul si dupa acea aspectul, un caracter ok acopera multe din defectele de sus
pa

| Anonymus314 a răspuns:

Alunitele

| silvius1734 a răspuns:

Nu-mi plac deloc fetele blonde cu parul lung ochi albastrii si suple!
i hate them!

| nocomment_4400 a răspuns:

Bai frate ce ma enerveaza prostii astia care se uita lete una dooua sa vada daa corpul unei fac e'buna' lol frate zici as obsedati sexual! voi vreti prea multe!

| rZv995 a răspuns:

Fata si Corpul!

| AndreiDoMino a răspuns:

Grasa+ Mizarabila

| cocoman a răspuns:

Parul de la subrat

nasul cat morcovul

si celulita excesiva

| Gabi_2651 a răspuns:

Fata, mustata, prostia si sa nu fie grasa laughing

| мαяdυк a răspuns:

Sa aibe mustata laughing)

| ElvisTare a răspuns:

Par la subrat,par in zona vaginului, kilogramele in plus, celulita in exces

| traceurpkvictor a răspuns:

Fata si daca ar fi grasa laughing

| DanutzuJOB a răspuns:

IN PRIMU rand cat de grasa de... in al 2 rand cat de proasta sau desteapta e iar in al 3 rand cum stie sa vorbeasca. Daca o fata/femeie are calitatile acestea inseamna ca e foarte bine