| Catalina_6831 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. ce va intereseaza mai mult la o fata? aspectul fizic sau personalitatea?

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Ceea ce nu prea se mai gaseste : frumusetea sufletului caci sani si fund au mai toate dar dovada de iubire, respect, incredere si simplitate nu prea iti mai ofera nimeni.
Asta nu inseamna ca nu exista si reversul medaliei. La fel se intampla si in cazul baietilor.
D-aia se intampla ce se intampla si ramai cu gura cascata cand vezi intrebarile si raspunsurile de la categoria "Dragoste si sex"

3 răspunsuri:
| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna Diana, eu sunt fata dar imi dau cu parerea.
In ziua de azi contactul vizual e foarte important.
Daca persoana respectiva nu ne atrage fizic, personalitatea nu ne mai intereseaza.
Cu prietenie, Diana.

| ChRoM a răspuns:

Ambele degeaba are personalitate daca nu arata bine si degeaba arata bine daca nu o poti suporta

| BcB8989 a răspuns:

Personalitatea.