| AkiAnne a întrebat:

Voi ce faceti cand ajungeti in situatii limita - sunteti foarte tristi si numai stiti ce sa faceti?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ma uit la o comedie foarte buna,ascult muzica buna,citesc,ascult "Vacanta Mare", nu las tristetea sa-si faca loc, ajunge ca apare in preajma!

| Libelle a răspuns:

In situatia limita ma duc la biserica...serios.Am o nevoie disperata de ajutor ce mi se pare c-o potolesc asa.

| Zuzu6235 a răspuns:

Mai intru pe TPU si mai postez cate un raspuns sau o intrebare. si eu as vrea sa am pe cineva caruia pot sa ma descarc fara sa ma judece gresit. am prieteni, dar nu sunt f buni ascultatori ori nupot sa le zic chiar totul.intr-un final tot singuri suntem.

| d33utza003 a răspuns:

Sau poate gasim o solutie intreband pe TPU... povestind care e problema care ne-a intristathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite chiar acum sunt intr-o situatie de genul asta.Sunt foarte trista, nu am chef de nimic, si imi vine sa plang.Nu stiu ce voi face maine la scoala, pentru ca trebuiesa zambesc ca si cum nu mi s-ar fi intamplat nimic.Am invatat ca nu e bine sa arati nimanui tristetea din sufletul tau, pentru ca nimeni nu o poate intelege mai bine decat tine.Si oricum tristetea e o stare trecatoare, si sper ca maine sa ma simt mai bine.
Pa, pahappy