| Bubble13 a întrebat:

TPU! Voi ce faceti cand afara este o zi foarte calduroasa, este zi de week-end(sunteti cu parintii acasa), va plictisiti si va este mai presus de asta si cald? Astept raspunsuri. Ofer fundita pentru cel mai practic si mai interesant.:*:*:*

4 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Du-te la piscina sau la o terasa.

| dana7777 a răspuns:

Pai eu personal intru pe youtube la origami si tot caut iar uneori sunt asa de multe chestii interesante ca nu stiu pe care sa o fac.
incearca si uh :*

| danezuu a răspuns:

Eu imi sun prieteni si mergem la o bere recewinking

| sandylica123 a răspuns:

Cand sunt cu parinti intr-un weekend si imi este cald de obicei fac un dus sau ceva ca sa imi treaca din caldura. dupa ce am terminat rog parinti sa ne uitam la un film sau la un serial sau de obicei jucam monopoly sau remy depinde daca au chef de asa ceva daca ai un animal de casa joacate cu el si plimbate cu el prin curte