| Cineva797406016386 a întrebat:

Voi ce fetișuri aveți? Și care sunt dorințele voastre sexuale cu persoana de sex opus?

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Imi place sa o dezbrac eu, nu sa se dezbrace ea. Sa o aud cum geme de placere. Sa folosim cat mai multe pozitii, si pe jos si in pat. Si imi place si sexul oral. Tu?

| Cineva797406016386 explică (pentru Adrian5575):

Mie îmi place să îi admir picioarele, să-i fac msaj, să i le ling și tot ce vine vorba de picioare și sâni să I mângâi și să-i admir foarte mult și să-i fac sex oral îmi place mult, mai ales atunci când o aud că începe să geme de plăcere

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai am de asteptat cativa ani. Nu exista masinaria perfecta care ma poate face fericit in viata. Macar mi.a venit o idee sa contactez o firma sa le spun cat timp dureaza pana reusesc, fac investigatii pe partea asta

| Goete a răspuns:

Sa dau la **** la baieti, cu piciorul stang