| IamJoKeR a întrebat:

Voi aveti fetisuri? Daca da, care sunt acelea?

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Fetisismul este o fixatie pentru un obiect (cizme, bikini) sau o parte a corpului (picioare, sani) care nu au in primul rand functii sexuale si fata de care manifesti o dorinta incontrolabila de a-l folosi pentru a obtine satisfactie sexuala.

Deci NU am.

8 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Da am.
Mustața lu' Dragnea.
Într-adevăr "manifest o dorință incontrolabilă de a o folosi pentru a obține satisfacție sexuală" exact cum a spus prietena de mai sus.

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Hammurabi):

*Dinți lu' dragnea rolling on the floor

| Hammurabi a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Nu.
Că am mai avut nişte experiențe "cu dinți" şi n-a fost deloc bine. laughing
(cu toate că, cu Dragnea m-aş risca)

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Hammurabi):

Măcar dacă și ar face dinți rolling on the floor
Când îl vad la TV numai la dinți lui ma uit rolling on the floor)

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Ce mult semanam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am.
Tot ce e kinky. etc
Hebefilie fata de copii prepubescenti aproximativ 11-14 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| idolufemeilor a răspuns:

Picioare, voma, urina si fecale. Prefer combinate