| yournameplease a întrebat:

Voi ce i-ati spune unui baiat care vrea sa va atinga in aproape orice loc, fara sa se supere? Ma intereseaza niste scuze pentru a iesi din situatie, deoarece daca ii spun adevarul el se supara. Dau funda

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa ii dai motive pur si simplu ii iei mana, iar daca insisita o iei iar si tot asa 1 Putini sunt cei care inteleg din prima! Ii spui ca nu vrei, daca chiar vrei sa-i oferi explicatii zii ca nu va cunoasteti asa bine, sau ca nu e prietenul tau si n-ar trebui sa-si permita atat de multe! asta daca nu e prietenul tau...

3 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Eu ii permit prietenului meu sa ma atinga unde vrea el. Sunt a lui, nu mi.e rusine de el. Ca doar de aia il iubesc. Insa daca nu te simti pregatita sau esti mai timida explica.i ca nu iti place sa te pipaie pentru ca daca incerci sa gasesti scuze cum ca "ma doare" sau "stai putin" se opreste atunci dar tot o va mai face

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Pai daca nu este prietenul tau nu ai cum sa ii permiti asa ceva. Ii spui pe fata ca te deranjeaza gesturile lui, si sa nu uite ca sunteti doar niste amici.nimic mai mult.

| deedeelina a răspuns:

E iubitul tau sau un oarecare?
Daca e iubitul tau, ar cam fi cazul sa-l lasi.
Daca e un oarecare, il "transezi". ii spui verde in fata ca nu are voie sa puna mana unde vrea el. Ce conteaza ca se supara!? oh go on. Fii dura, ca daca nu o sa zica baietii ca tie iti plac astfel de gesturi si o sa te considere o t****. Mult succes big grin