| yournameplease a întrebat:

"Voi ce i-ati spune unui baiat care vrea sa va atinga in aproape orice loc, fara sa se supere? Ma intereseaza niste scuze pentru a iesi din situatie, deoarece daca ii spun adevarul el se supara. Dau funda."

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Ii spui : Respecta-ma,, ma simt jenata de. comportamentul tau.
Trebuie sa vorbesti cu el sa ii spui ca nu iti place sa puna mana, comunicarea e cea mai buna solutie in orice problema.
Daca se supara insemna ca isi doreste sa se simta el bine si de tine nu il intereseaza.
Daca nu iti place unde pune el mana i-ai mana si pune-i-o unde iti place sa fii atinsa pe spate, fund, sani unde vrei tu.
Baietii sunt ca, cateii aia latra sunt rai nu te lasa sa pui mana pe ei dar daca ii prinzi odata si ii scarpini pe burta parca nu ar mai marai si ar sta o vesnicie sa ii scarpini asa si baietii trebuie sa ii permiti sa te atinga dar nu unde vrea el si cat vrea el si cand doreste el, e corpul tau tu faci ce vrei cu el, si daca se supara ca ii spui ca nu iti place nu iti face griji ii trece.

1 răspuns:
| Thoamnee a răspuns:

Pai mas indepartaa ujorr si as incepe sa vb quu el despre altceva xd daca faci de ktva ori ajaa(si mereu in partile care nu iti place sa te atinga)paai daak il duce kapu isi da seamahappysi nu maai face