| yournameplease a întrebat:

Voi ce i-ati spune unui baiat care vrea sa va atinga in aproape orice loc, fara sa se supere? Ma intereseaza niste scuze pentru a iesi din situatie, deoarece daca ii spun adevarul el se supara. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| AaaMoods a răspuns:

1 sTAI un pic ca trebuie sa ma duc la baie!
2 Am scapat ceva pe jos
3 ma duc sa iau un pahar ca apa (daca esti acasa)
4 Am primit un beep sau mesaj

Succes!

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poate se va supara pe moment, dar pana la urma ai dreptul sa spui cand nu-ti convine ceva. Ii poti spune ca pe tine te deranjeaza acest lucru si ca n-ar mai trebui sa-l faca, nu trebuie sa gasesti scuze pentru ca nu ai ce scuze sa gasesti. Spune-i direct ceea ce te macina.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu am inteles ce ai vrut sa spui! Ca vrea sa te atinga in orice loc al corpului tau(adica si in locuri intime),sau cand sunteti in diferite locuri in spatiu! In prima vartianta, solutia ar fi o palma peste ochi! Si nu conteaza daca se supara! In varianta a doua, baiatului chiar ii place de tine! Ar trebui sa iei in considerare acest lucru inainte sa -i faci interdictia de a te atige (banuiesc ca te atinge pe mana, umeri)!

| alex_5091 a răspuns:

Spune-i adevarul, ca te simti stanjenita in momentele in care el iti atinge zonele intime happy

| ZonaZoster a răspuns:

Nu il privi in ochii, departeaza-i usor mainile fara sa ii spui nimic, iar daca se apropie de tine din ce in ce mai mult departeaza-te si inventeaza ceva de genul : am intalnit un baiat care imi place... sau trebuie sa merg in x locatie, daca este prea insistent inevitabil explica-i ca nu iti place si ca nu e estetic ce facewinking

| BadKid_8035 a răspuns:

Ai putea sa-i spui sa o ia mai usor sau sa nu va grabiti sa ca nu esti ink pregatita