| yournameplease a întrebat:

"Voi ce i-ati spune unui baiat care vrea sa va atinga in aproape orice loc, fara sa se supere? Ma intereseaza niste scuze pentru a iesi din situatie, deoarece daca ii spun adevarul el se supara. Dau funda."

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e iubitul tau, care e problema? De ce sa iti fie rusine de el? Pai in cazul asta atunci cand o sa faci sex vei face cu lumina stinsa/ nu vei face?
Daca e un simplu baiat, un sut in zona lui sensibila merita. Dar tu nu te superi cand iti face asa, el de ce sa nu se supere? Perversu' dracu'. Si te implor sa nu fii asa naiva, deoarece daca vei continua asa, iti pui viata in pericol de exemplu vei fi in stare de a accepta o bomboana de la un strain (care e de fapt un somnifer) si cine stie unde ajungi. Si asta, doar asa, ca sa nu se supere ca l-ai refuzat.
Bafta.

5 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Daca ar fi prietenul tau, nu vad problema sincerwinking

| Mayar a răspuns:

Ii spui ca nu te simti prea comfortabil chiar acum sa te atinga, fiindca chiar nu te simti bine, sau ii spui ca te deranjeaza big grin mai bine fi directa totusi

| ancikutz16 a răspuns:

Didishor, ma intereseaza daca il iubesti, pentru ca daca nu simti nimic pentru el paraseste-l si gaseste-ti un baiat mai timid! In cazul in care il iubesti si te iubeste ai putea sa ii explici de ce nu iti place sa te atinga in locurile intime si el daca tine la tine te va intelege, doar asa vei putea rezolva problema!

| RDMaiu a răspuns:

De ce sa devi penibila incercand sa gasesti scuze, spune-i draga ca nu-ti place. Adica tu te simti jicnita, ofensata si alte cele si tot tu NU vrei sa-l superi pe el? Merita baiatul o fata ca tine daca nu se poate abtine cand si te face sa te simti prost? Numai bine

| Mihaela_1461 a răspuns:

Nu are de ce sa se supere!, Este corpul tau, si dai voie cui vrei tu sa puna mana mai ales in locurile intime! Daca nu vrei, nu permiti, nu trebuie sa te oblige nimeni!