| elenababy a întrebat:

Voi credeti in vise? happy Ce ar putea sa insemne faptul ca de aproape o saptamana visezi cam in fiecare noapte fostul prieten desi ziua nu te gandesti la el si incerci sa-l uiti? Sanse de impacare nu prea sunt el fiind deja implicat intr-o relatie...

6 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Nu dau 2 bani pe ele.interpretarea viselor e considerat pacat

| stoubiz a răspuns:

Tocmai pentru ca nu te gandesti ziua la el, creierului tau ii e dor de el noaptea cand trupul se odihneste, capsorul tau isi imagineaza tot felul de chestii care tii le-ai fi dorit sa le faceti impreuna.

| elenababy explică (pentru stoubiz):

Prietena mea cea mai buna are problema asta sad Il viseaza dar nu ca ar afce diverse lucruri impreuna, ii viseaza fata dintr-o poza care ii place ei mult de tot. Poate si faptul ca au fost doar putin timp impreuna si ea s-a indragostit pentru prima data cu adevarat ii apar aceste vise. Ea si-ar dori ca sa se impace cu el, dar el are pe cineva de o luna deja si oricum nu i-a raspuns nici la mesajele de sarbatori...

| stoubiz a răspuns:

Ii e dor de el si atat, are nevoie de putin timp pana il va uita si totul va reveni la normal.

| perryornitorinca a răspuns:

Poate ca in adancul sufletului si mai ales in adancul inimii inca il mai iubesti! happy

| Yuuki98 a răspuns:

P0oate este un semn ca sar gandi la tine, dar isi reface viata alaturi de altcineva, si ii e dor de tine.