Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ati reactiona daca iubitul/iubita ar uita de ziua voastra? Eu am ramas fara cuvinte...

Răspuns Câştigător
| TheSmith a răspuns:

Daca tine la tine, trebuia sa se gandeasca ca este o zi foarte speciala, si te astepti sa vina cu o surpriza! dar cand el uita ca este ziua ta? ce sa mai spui? trist!( surprins cu serviciul...hm! pune-l la mai multe incercari sa nu fi fost surprins cu altceva)

39 răspunsuri:
| AdultulMajor a răspuns:

Pai draga eu as fi foarte suparat pe ia pentru ca a uitat de ziua mea dar as iertao pentru ca o iubesc mult de tothappy funda?

| rapidistuul a răspuns:

Este baiat....stai linistitalaughing))

| florindan a răspuns:

Pai poate mai are probleme si uita de ziua ta, da nu cu intentie.

| pcobra a răspuns:

Eu cred ca este inadmisibil. Daca uita de asta, oare ce ar mai uita? O persoana sa fie chiar atat de iresponsabila sau atat de nepasatoare, nu merita asa. Mai bine te desparti de el/ea si stai singur(a) pana gasesti pe cineva cui sa-i pese de ziua ta big grin

| wolder a răspuns:

As realiza ca nu sunt importanta pentru el si mi-as da seama ca merita aceiasi importanta
nu mi s-a intamplat si sper sa nu se intample.
imi pare rau daca ai patit astasad
poate nu te merita.
si tu ai uitat de ziua lui?

| dracu14 a răspuns:

Hai sa-ti zic adevarul
niciun baiat nu-si va aduce aminte de ziua unei fete de nastere, e o data nesemnificativa la fel ca si data cand s-au cunoscut si alte porcarii de care doar fetele tin cont

| SSophie a răspuns (pentru rapidistuul):

Este baiat dar asta nu-i o scuza...sad

| rapidistuul a răspuns (pentru dracu14):

Adevarat ai zis frate.

| SSophie a răspuns (pentru wolder):

Nu niciodata nu am uitat de ziua lui in anii de relatie pe care ii avem...Dar cred ca anul asta o sa ma fac ca uit...

| SSophie a răspuns (pentru dracu14):

Daca iubita ta ar uita nu te-ai simti ultimul om?

| Zeref a răspuns (pentru rapidistuul):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))) is pe jos de ras omule

| wolder a răspuns (pentru SSophie):

Cred ca e cea mai buna alegere.
stiu ca razbunarea nu e o cale
dar daca nul faci sa inteleaga cat de tare te-a durut atunci greseala se va repeta.
``uita `` de ziua lui si lasa-l sa se simta ca tine.
nu va mai face greseala
apoi spune-i la multi ani, cereti scuze ca a trebuit sa reactionezi ca el si spune-i ca a trebuit sa-i dai o lectie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-as supara foarte tare. Cred ca as incepe sa plang.

| wolder a răspuns (pentru dracu14):

Inseamna ca sunt o norocoasa a planetei.
Nu-mi aminteam cand ne-am combinat... el stia:-o
uit de aniversari aproape mereu... imi aminteste cu cate o surpriza placuta.
iar ziua mea de nastere o stia cu mult inainte sa fim un cuplu, o stie si nu cred ca o va uita vreodata... facem cele mai tari chestii in ziua aia.

| rapidistuul a răspuns (pentru SSophie):

Asta inseamna ca aveti ceva ani de realtie mai exact cati?

| IloveME a răspuns:

Doare,ti-o sp eu ca am trait-o pe propria piele!
Seara am vb de chestia si a doua zi o zi normala!
Sa-l ia naiba!

| dracu14 a răspuns (pentru SSophie):

Stiu ca va suna ciudat dar eu urasc cadourile primite de ziua mea, invitatii si urarile de la multi ani(de parca as trai mai putin fara acele urari) si nu m-as simtii deloc afectat, eu consider ca a sarbatori ziua de nastere este o prostie, pana la urma ce sarbatoresti, ca esti cu un pas mai aproape de moarte...

| fgsxbfhg a răspuns:

Sincer nu mai s-a intamplat. dar mas supara foarte tare pe el... sa ma simt norocoasa ca iubitul meu in 5 ani de zile nu a uitat niciodata o zi speciala? cred ca da.

| IloveME a răspuns (pentru wolder):

Foarte intelept raspunsul tau!

| nhgvhyg a răspuns:

Daca te iubeste nu are cum sa uite. Peste cateva zile aminteste-i ca a fost foarte frumos de ziua ta si ca ii multumesti pentru urarile pe care ti le-a facut. Daca il mai intereseaza de tine o sa isi ceara scuze si o sa incerece sa recupereze timpul pierdut happy

| stark47 a răspuns:

Uite,eu personal nu pot sa retin zile de nastere.nu stiu pe ce data e nascut taicamiu, sora mea si multe alte neamuri.insa pot sa retin un CD-Key de la windows, pot sa retin un nr de telefon din o singura privire.e intr-adevar o situatie jenant apentru tine, cred ca te simti foarte dezamagita de el.insa asta nu inseamna ca te iubeste mai putin decat ieri...

| SSophie a răspuns (pentru dracu14):

Nici eu nu aveam vreo pretentie la cadouri si toate cele..Decat simplul la multi ani venit si din partea lui, nu stiu daca intelegi dar sa-si aminteasca cineva la care nici nu te asteptai si tocmai fix persoana iubita sa uite e cam aiurea... Oricum cred ca prietenul acum sigur ti-ar face,, cinste,,

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Normal ca as fi suparata si revoltata dar mi-ar trece repede pentru ca nu este un motiv de suparare mai ales dupa o perioada mai lunga + ca barbatii uita mai repede amanuntele acestea

| TheSmith a răspuns:

Acestea sunt detalii importante intr-o relatie! daca a uitat...probabil nu tine la tine?!

| SSophie a răspuns (pentru rapidistuul):

Daca iti spun cu exactitate crezi ca se va schimba ceva? Pot spune ca sunt suficienti in cat sa uite de asta...4.

| rapidistuul a răspuns (pentru SSophie):

IN acest caz nu-ti mai face atatea griji. Dupa 4 ani de zile lucrurle ar trebui sa fie altfel.Cu siguranta a uitat dintr-un motiv anume. Daca erai cu el de 5 luni si uita puteai sa spui ca nici nu se gandeste la tine si chestii de genu. dar dupa 4 ani ..io zic sa stai linistita!

| SSophie a răspuns (pentru TheSmith):

In opinia lui,, nu a uitat,, ci doar a fost foarte prins cu serviciul...O scuza mai plauzibila nu a gasit momentan...

| SSophie a răspuns (pentru rapidistuul):

Da...stau linistita ce mai pot face... Oricum merci mult!

| TheSmith a răspuns (pentru TheSmith):

Prins nu suprins...scuze!

| SSophie a răspuns (pentru TheSmith):

Ideea e ca mai toata ziua am vorbit la telefon si nu si-a amintit, decat pe ultima suta de m i-am spus,, Multumesc pentru la multi ani-ul de astazi,, Scuza...,, aaa nu am uitat dar am vrut sa vad cum reactionezi,, Nu stiu sigur daca a facut-o voluntar sau involuntar.Chiar nu stiu ce sa mai cred.