| RalucaaMTFK999 a întrebat:

Care au fost cele mai dulci cuvinte spuse de iubitul/iubita voastra?

Răspuns Câştigător
| Nicu_6664 a răspuns:

Cele mai dulci cuvinte au fost " sufletelu meu te esti totul pentru mine tu ma faci sa simt ca traiesc daca n`ai fi tu vita mea nu ar avea rost " :X

7 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Mi'a spus multe chesti sa le numim siropoase dar mie nu'mi place sad asa ca nu le tin mintelaughing.

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Cand ne'am certat a fost ceva in genu

el:spune'mi ce satig daca o sa fiu cu aia
ea:nu stiu...asta vreau si eu sa te intreb
el:nimic.in schimb daca te pierd pe tine iti fac un roman"

love struck

| iEmonel a răspuns:

"Ma topesc dupa tine ca branza topita intr-un sandwich prajit si "esti pentru mine ca o lama pentru un emo" laughing

| PucCalina a răspuns:

Era un mesaj de noapte buna : ' Iubita.te ador! Noapte buna. Te pupic! ' :-

| soraGrime a răspuns:

Mie nu imi plac siroposeniile astea :]

| LarisaOana a răspuns:

Mie mi-ar ajunge doar cele doua cuvinte: Te iubesc!, trebuie sa imi arate prin fapte ca ma iubeste.

| ruxandra_8011 a răspuns:

Te iubesc viata mea