Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ati reactiona daca iubitul/iubita ar uita de ziua voastra? Eu am ramas fara cuvinte...

Răspuns Câştigător
| TheSmith a răspuns:

Daca tine la tine, trebuia sa se gandeasca ca este o zi foarte speciala, si te astepti sa vina cu o surpriza! dar cand el uita ca este ziua ta? ce sa mai spui? trist!( surprins cu serviciul...hm! pune-l la mai multe incercari sa nu fi fost surprins cu altceva)

39 răspunsuri:
| TheSmith a răspuns (pentru SSophie):

Clar a uitat si nu stia ce sa mai spuna! cred ca baiatul tau, are mai multe date de nastere in agenda si a ta i s-a parut nesemnificativa! parerea mea! de cat timp sunteti impreuna?

| SyndicateX a răspuns:

Deci daca a uitat sa iti zica la multi ani de ziua ta e grav nu te iubesti si nu e atent la detaliile importante, daca l-ai intrebat tu daca stie data cu 5 luni inainte si nu a stiut e normal sa te superi putin dar trece, oricum mie nu mi se pare normal, dar am vazut ca exista si baieti mai protuti care nu stiu cum sa aiba grija de o fata.

| mona a răspuns:

Se mai intampla sa uiti... oricum as fi foarte foarte suparata

| blackluke a răspuns:

Bine ca nu s-a uitat Capul happy.

| PredatoR a răspuns:

Hai ma ma lasi cu chestii din astea copilaresti, asta e cel mai important lucru pentru tine sa isi aminteasca de "ziua voastra" a? vai doamne... daca te inseala, minte etc. ce mai zici atunci, daca acum ramai fara cuvinte?

NOname
| NOname a răspuns:

Sincer, aş prefera nici să nu ştie.

http://www.tpu.ro/......oscuti-sa/

| Kripter a răspuns:

Ehhh! La mine nici prieteni nu stiu de ziua mea! dar iubita/iubit(care nu am)dar sunt mai importati prieteni si ei nu mi-au spus

| SSophie a răspuns (pentru PredatoR):

Poate pentru tine nu este un lucru important si il consideri copilaresc, dar pentru mine este destul de important, am ramas fara cuvinte in situatia asta pentru ca era un simplu gest pe care nu ma asteptam sa-l uite.Cand o sa ma insele si o sa minta mai mult de atat nu numai ca o sa raman fara cuvinte, dar si el o sa se trezeasca fara mine. Apropo nu era ziua noastra ci ziua mea, pentru ca spre suprinderea mea stie cand ne-am cunoscut dar nu poate tine minte se pare cand e ziua mea.Pe viitor sa fii mai atent cand citesti!

| SSophie a răspuns (pentru Kripter):

Acum depinde ce prieteni ai, pentru ca eu personal am numai cunostinte, nu ii pot numi prieteni si nu mi se pare normal ca,, prietenii,, sa fie mai importanti decat persoana iubita, spui asta pentru ca momentan nu ai iubit/iubita, sa-mi spui dupa ce o sa ai, daca mai esti tot de aceeasi parere!