| Necunoscut112 a întrebat:

Cum ati reationa daca iubitul/iubita ar uita de ziua voastra de nastere? Este asta un lucru de netrecut cu vederea?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E aiurea totusi, m-ar deranja si m-as supara putin pe el.

| sierra1 a răspuns:

Nu e de netrecut cu vedrea dar e grav. Propun ca iertarea păcatelor să se facă prin sărbătoritea de zece ori într-un an a zilei respective ignorate.

| Freya1 a răspuns:

Bine, acum nici de despartire nu este...
Eu ma enervez si daca nu imi zice iubitul la multi ani de ziua de nume sau etc...dar nici sa ma despart de el pentru atata.
Nu am inteles niciodata cum poti sa uiti de ziua persoanei iubite, cum nu pot sa inteleg de ce nu ii amintesti daca vezi ca a uitat.

| SG1995 a răspuns:

Am uitat până și eu de ziua mea anul trecut, deci ce m-aș hizli dacă altcineva uită? Doar nu se învârte pământul în jurul meu.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca a uita sa te respecte ar fi o problema; dar ziua ta este doar un amanunt personal! tongue

| j1NNNx a răspuns:

Daca spui ca este un lucru de "netrecut cu vederea" probabil nu ai nici macar buletin. nu este un lucru grav, oamenii pot avea multe pe cap, astfel incat uita de data zilei respective

| Necunoscut112 explică (pentru j1NNNx):

Pur şi simplu am întrebat să văd mai multe păreri. Am 24 de ani.

| Ionut58282856 a răspuns:

Nu e grav laughing) daca iubita ar uita as intelege-o daca eu m-as supara as fi prost eu ca de ce sa ma supar?

| Ionut58282856 a răspuns:

Deci eu nu m-as supara asta e laughing De ce m-as supara? A uitat si ea, da-o incolo de zi de nastere.

| Alinameria a răspuns:

Depinde cat de importanta este pentru tine Ziua ta de nastere, in functie de asta, tu deciZi daca faptul ca el a uitat de aceasta Zi este un lucru de trexut cu vederea sau nu.Pt mine de exemplu, Ziua de nastere e o zi ca oricare alta, cine a uitat de ea, asta e, ma culc si imi continui viata ca pana atunci. take care