| o fetitZa dulCeE :X a întrebat:

Cum vi se pare zodia balanta?big grin
ce credeti despre ea are mult succes in dragoste?big grin

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mama e balanta si e un exceptionalhee heeMereu se gandeste la noi, niciodata la ea.Are noroc in dragoste tocmai pentru ca ofera atat de multa dragostehappy

| Klara a răspuns:

Ma, sunt balanta, si sincer sunt mandra. In dragoste tot timpul am dat cu mucii-n fasole pentru ca nici o relatie n-a durat mai mult de 3 luni si imi e greu sa-mi fac iubiti straight face
Bleah
Cat sa mai zic de sex, deja am o varsta si eu nici nu stiu care sunt principile de baza. Deci succes in dragoste n-am, dar zodia balanta tot mi se pare cea mai tare rolling on the floor

| tania77 a răspuns:

Buna, zodia balanta este o zodie buna, si eu sunt balanta si pot spune ca am noroc in dragoste, in schimb mie ciuda pe mine ca nu pot sa ma hotarasc cand trebuie sa iau o decizie mai importanta, stau foarte mult sa ma gandesc pana sa iau aceea decizie.

| sofia_kiss a răspuns:

E o zodie ff buna si pune mereu in balanta lucrurile inainte sa ia o hotarare iar partea cu dragostea asta nu inseamna ca daca ai avut un esec in dragoste o sa fie mereu asa, iti vei gasi tu dragostea vietii tale, ai rabdare esti ink tanara, lumea nu se sfarseste maine.succes in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt balanta.si din pacate am auzit ca o sa fim praf in dragoste.eu cel putin sunt de 2 zile, de cand m-am despartit de prietenul meu... sper sa nu fie si cazul tau.
Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey.balantelor care nu aveti noroc in dragoste:p voi sunteti perfecte, zodiile celelalte sunt de vina winking. Parerea mea este ca e cea mai echilibrata zodie. Are tot ce vrei : eleganta, still, inteleigenta, sunteti foarte norocoase ca sunteti balante :*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey.balantelor care nu aveti noroc in dragoste:p voi sunteti perfecte, zodiile celelalte sunt de vinawinking. Parerea mea este ca e cea mai echilibrata zodie. Are tot ce vrei : eleganta, still, inteleigenta, sunteti foarte norocoase ca sunteti balante :*!

| stdg1 a răspuns:

Da.sincerlaughingeu sunt balanta si am mult noroclaughinglaughing