| ANONIM12737 a întrebat:

Voi cum faceți rost de prezervative? Nu va e rușine sa cereți de la farmacie sau sa cumpărați de la market?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa imi fie rusine? Ca stie lumea ca faci sex? Nu face toata lumea?

PS, sunt la fiecare pas supermarketuri cu case selfpay, nu mai interactionezi cu nimeni.

| helpforyou a răspuns:

De la farmacie le cumperi ca orice alte medicamente. Sau poti de la supermarket.
Nu ai de ce sa-ti fie rusine. Cel mult poate ii faci pofta si vanzatoarei de o partida de sex. De asemenea te va felicita in gand pentru ca folosesti prezervativul.

Poti sa cumperi cu curaj.

| iulia0514 a răspuns:

De ce să-mi fie rușine dacă am nevoie le cumpăr pur și simplu ca orice alt produs!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum există aparate unde poți plăti singur daca îți este rușine, doar să găsești un supermarket care să aibă

| SimonaBubu a răspuns:

Dacă ești minor, normal ca e ceva rusinos, poți trimite pe altcineva sa îți cumpere.

| Stonehard a răspuns:

De ce sa iti fie rusine? E ceva normal. Dar daca ai o varsta frageda....probabil de acolo rusinea.

| ___qAFG a răspuns:

Dacă îți e rușine sa ceri simplu, fugi la market
Sunt casier de asemenea, crede-ma nu sta nimeni sa îți analizeze prezervativele e ceva normal și n-are de ce sa ți fie rușine
Rău era dacă nu cumpărai.