| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare adresata fetelor:

Va este rusine sa cereti prezervative la farmacie? Eu am cumparat de mai multe ori, si totusi ma simt usor jenata de fiecare data. happy

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Poti sa cumperi prezervative din supermarketuri. Il iei de pe raft si il pui frumos pe banda.

| Munchkin a răspuns:

Chiar deloc. Nu trebuie să îţi fie ruşine, e ceva normal. Ce, crezi că farmacistele sau farmaciştii ăia nu ştiu ce e sexul? laughing

| SCUFY a răspuns:

Nu ar trebui sa te simti deloc jenata ci apreciata pentru informare si protejare