| fghfdgdfgdfgdfgdf a întrebat:

(16+) Fetelor, voi ce metode de contracepție folosiți, în general? De obicei, vă duceți voi la farmacie ca să cumpărați prezervative sau asta o face partenerul vostru? Ați cumpărat vreodată singure prezervative? Vă este oarecum rușine să mergeți într-un magazin și să cereți o cutie cu prezervative?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

ASta este problema baiatului, ca el stie ce masura de cuculet are si ce masura de prezervativ ii trebuie!

| fghfdgdfgdfgdfgdf explică (pentru Violleta2022):

Ok. Și de ce ar cumpăra o minoră, fată așa ceva, dintr-un magazin?

| Violleta2022 a răspuns (pentru fghfdgdfgdfgdfgdf):

O minora nu ar cumpara, pentru ca nu ar avea ce sa faca cu ele!

| fghfdgdfgdfgdfgdf explică (pentru Violleta2022):

Ei, uite, că eu am văzut și nu doar o dată, copile sub 17 ani cumpărând o duzină întreagă de prezervative, spre surprinderea ta happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru fghfdgdfgdfgdfgdf):

Eu nu am vazut niciodata, spre suprinderea ta!

| LoveSleep a răspuns:

Când am cumpărat prima dată, acum un an, tremuram tot. Aveam senzația că se uită toți la mine, auzeam de peste tot "Ăla nu e Tudor, ma? Ba da, ma", ma tot uitam în jur, mă treceau apele, a fost oribil. Mai era și gagică-miu care mă ținea de mână, pff.

| HazelEyes77 a răspuns:

N as zice ca mie jena sa cumpar o cutie de prezervative...e ceva normal pana la urma. Ca doar nu cumpar droguri. Dar am un partener destul de constiincios asa ca nu trebuie sa mi fac griji ca raman fara.

| AliTheo18 a răspuns:

Pune-l pe el, sa faca, asa merita.

| antiqque a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie rusine. Mergi la orice supermarket, pui cutia pe banda si aia e.

| ___qAFG a răspuns:

De prezervative normal ar trebui sa se ocupe partenerul în mare parte însă nu e nicio problema dacă iei tu ca fata, n-are de ce sa îți fie rușine, sunt casier și am mai avut situații de genul, sa nu va fie rușine pentru ca e ceva normal și e foarte bine ca luați!