| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

De cand sunteti cu prietena si daca mai sunteti indragostiti de ea? cam aiurea intrebarea :d

Răspuns Câştigător
| RaZ4Ing a răspuns:

Pai eu sunt cu prietena mea de 9 luni si da inca sunt mort dupa ea si imi creste dragostea fata de ea pe zi, ora, minut, secunda, ce trece big grin :X

8 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Se pune si prietenullaughing?
10 luni.
Sunt indragostita de el incontinuare. dar... ne cam certam big grin Sunt mai multe subiecte, motive de cearta si deh. Dar o stii p-aia "Dulci-s impacarile!" laughing:X

| ruPfashu a răspuns:

2 ani juma' si de fiecare data cand o vad, parca as vedea-o pentru prima oara love struck

| porto89 a răspuns:

Dupa app 3 ani era o racire evidenta asa ca m-a lasat rolling on the floor acum dupa app o luna de la despartzire mor de dorul ei dar sentimenteleeeee mele fata de ea.pla! big grin

| NimeniDeNicaierii a răspuns:

1 an si 5 luni, inca o mai iubesc, da nu ma mai atrage big grin

| Bulimiarexia a răspuns:

=D Prieten =D 1 an pe 17, luna asta day dreaming
Suntem in continuare indragostiti unul de celalalt, am avut si cateva certuri minore dar nu au reusit sa ne umbreasca fericirea.
Ne gandim chiar sa ne mutam impreuna, chiar daca eu am 15 ani laughing Si speram ca viitorul sa ne ofere ce e mai bun ^_^ Bafta!=X

| Babbe a răspuns:

( Prieten ) 2 anii :-x si sunt in continuare day dreaming!

| Timberland a răspuns:

Si de ce ai mai pus-o daca sti ca e aiurea? eu sunt cu prietena mea de azi si ne iubim ca in prima zi

| radumuntean a răspuns:

Lol. 7 luni. Nu prea mai e flacara aia si nu prea imi pasa daca am sau nu prietena. hypnotized