| gianinutza007 a întrebat:

Voi cum v'a exprimati cand ii spune'ti partenerului/ei ca vrei sa face'ti sex? Ce cuvinte folositi?laughing)))))))))

Răspuns Câştigător
| Andreeagen a răspuns:

Sar pe el si ii pun cutitu la gat big grinaca nu facem sex esti terminatrolling on the floor

30 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu il imbratisez, il mangai, il sarut pe gat sau ii pun un film porno. Restul intelege singur.

| Bacemi a răspuns:

Cateva gesturi de tandrete si pasiune sunt mesajul perfect. Va intelege, iti garantez.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu ii zic: cariño quero follar! laughing in general daca incep sa-l sarut si sa-l mangai ma inteba el.

| Malvina24 a răspuns:

Nu spunem nimic, ne sarutam si facem dragoste nu spunem decat vorbe de genu''te iubesc'',''nu vreau sa ne despartim''! Nu e nevoie ca unul din noi sa zica ''vrei sa facem dragoste?''...se citeste in privirile noastre!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu folosesc cuvinte. Limbajul trupului este mult mai indicat în cazul acesta.

| Dizzydizz a răspuns:

NU AM AVUT okzia dar nu ii spun ci doar fac unele fapte.
E nevoie sa il bagi in pat sa incepi sa il mangai si chestii
o fapta face cat 1000 de cuvbig grin
tu?tongue

| User a răspuns:

"Mai ai vreo 7 ani sa-ncepi sa-ncerci sa scrii"oh go on

| User a răspuns:

Da' care e problema?straight face Asa zic eu cand vreau sa fa-c sexstraight face N-am voie sa zic asa sau ce?laughing Practic am raspuns intrebariilaughing

| unione a răspuns:

Nu folosesc cuvinte...doar n-o sa-i spun ''hai sa facem sex''laughing asta vine de la sine, preludiu, etc... Tare paul27, acum am vazutlaughing

| unione a răspuns:

Opaaaa, urinoterapie...se lasa cu fetishuri d'astea?

| viatadecacatt a răspuns:

Nu cuvinte, gesturismug "sari" pe el

| cretzufinish a răspuns:

Direct prin fapta laughing

| claudia_7744 a răspuns:

Uneori nu e nevoie de cuvinte.asta vine d la sine daca te lasi dusa de val:p...
doar nu ai deaface cu un virginhee hee

daca da spune-i pur si simplulaughing))lol...

leonardk
| leonardk a răspuns:

E cam brutal sa spui asta in cuvinte. Imbratisarile, saruturile si mangaierile sunt (sau ar trebui sa fie) suficiente pentru a ajunge in pat.

| remus a răspuns:

Ma cert cu soacra si o trimit la plimbare, sotia stie aceasta procedura si in final... nu-mi mai da nimic rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| andalu a răspuns:

Eu nu "m'a" exprim, inlocuiesc cuvintele cu fapte!
Si uite asa, prin toate rasp primite, ai devenit si mai inteligenta! tine-o tot asa, e "de bine"!

Răspuns utilizator avertizat
| radu75 a răspuns:

Vrei sa stii cum sa-i spui partenerului tau ca vrei sa faceti sex, pai spune-i hai "sa ne sexam", daca tot faceti sex. Daca intrebai cum ai spui partenerului ca vrei sa face ti dragoste, era altceva, pe chestia asta cu sexul sau dragostea s-au mai scris pagini intregi. Bine ca ne putem da seama macar ce fel de relatie e intre tine si tipul cu care esti tu, am inteles, faceti sex, deci nu va iubiti si implicit nu faceti dragoste, e clar! Pai atunci spune-i si tu : vasilica, gigel sau cum al cheama, "daca nu mi-o tragi (ti-o trag) in urmatoarele 2 minute, simt ca innebunesc. Asa o sa va sexati klumea, nu cred ca o sa ti raspunda prea multi concret la intrebarea ta, de altfel pentru multi astea sunt intimitati! La mine de ex totul se rezuma la limbajul corpului! Si nu te supara pentru comentariile mele, esti cam micuta si nu ai cum sa intelegi. Dar te faci tu mare!

| tweety_8071 a răspuns:

Nu stiu.caut in dictionar sau sun un prietenlaughing

| sergiu a răspuns:

Nu prea ma exprim in cuvinte big grin Ma exprim prin gesturi si limbajul corpului... Cred ca asa fac majoritatea.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Se scrie " va ", " spuneti " si " faceti ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaiii sa inteleg ca esti infierbantata?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai gesturi

| zanabuna90 a răspuns:

Eu nu ii spun nimic. ii arat ce vreau prin atingeri, saruturi.etc.si daca e destept isi da seama imediat

| gio a răspuns:

Nu poti sa-i spui ca vrei sa faci cu el, atractia fizicatrebuie sa vin din partea amndurora, si partea cu sexul nu trebuie planificata sau vorbita... trebuie sa vina e la sine in timp ce te saruti il mangai. singurele cuvinte din momentul acela ar trebui sa fie"te iubesc"

| Titan a răspuns:

Pai incearca asa IUBITULE HAI SA FACEM SEX vezi daca iasa ceva daca vrei sa-i spui in cuvintetongue

| Nicole88777 a răspuns:

Fapte, nu vorbe happy

| piticutsul a răspuns:

Nu cred ca folosesc
cuvinelaughing
doar
ii
dau de inteles
blushing
:X